Gerli Padar
2016.aastal kutsus Gerli ellu uue projekti - MG Project, mis on suunatud tantsuspordimuusika loomisele ja esitamisele.

Repertuaari kuuluvad nii igihaljad jazzistandardid kui ka hitid tänapäeva popmuusika edetabelitest. Ella Fitzgerald’ist Justin Bieber’ini ja sõna otseses mõttes tango’st jive’ni.

Uus projekt leidis üllatavalt kiiresti kõlapinda üle Euroopa ning juba 2018.aasta augustil esines Gerli ühel maailma suurimal ja tunnustatumal võistlustantsuüritusel German Open Championship, Stuttgardis. Viimase raames andis Gerli välja oma esimese tantsuspordimuusika albumi “The Music of German Open”, mis on salvestatud Tartu stuudios koos Eesti parimate muusikutega.

Gerli on WDSF’i tiitlivõistlustel ja MK etappidel esinenud Saksamaal, Lätis, Leedus, Austrias, Poolas, Gruusias, Hispaanias, Ukrainas, Venemaal ja Singapuris.

Gerli jaoks on oluline, et tema laulmine võistlustel looks tantsijate ja publiku jaoks inspireeriva atmosfääri, milles muusika ja liikumine on omavahel tasakaalus.

Tantsusport on Gerlile andnud ka teisi loomis-ja väljendusvõimalusi - ta disainub ning dekoreerib võistlustantsu kleite.

Gerli Padar on Instagram Gerli Padar on Google PlayGerli Padar on iTunes Gerli Padar on Youtube Gerli Padar on Spotify Gerli Padar on Facebook Gerli Padar on Pandora Gerli Padar on Deezer

Uus album on saadaval kõigil striiminguplatvormidel alates 12.08.2018.